Kokurikulum Sekolah

line.gif (4535 bytes)

Berikutnya menunjukkan guru-guru kokurikulum, sila tekan link-link di bawah untuk pergi ke bahagian yang berkaitan.

 
SUKAN
KELAB PERMAINAN
RUMAH SUKAN

 

SUKAN

Setiausaha Sukan : En. Mohd Najib Bin Abd Rahman  
     Penolong Setiausaha : Pn. Muhaini Binti Muhamad Torsiman  
     Penolong Setiausaha 1 : En. Md Shah Bin Md Noh  

KELAB PERMAINAN

KELAB SUKAN/PERMAINAN

GURU PENASIHAT

BOLA BALING

 

 

En Noor Azri bin Esa (K)

Pn Zuraita Kahar (PK)

Pn Zahariah Mohd Nasohah (Fvle&1sdc)

Pn Nurul Hasanah Barkhia

Pn Normawati bt Md Noh

Pn ’Ayunni bt Jasni

Pn Usya Murni bt Ayob

 

PING PONG

Pn Yeoh Wan Choo (K)

Pn Nur Aliyah bt Abdullah (PK)

Pn Suhana Adnan (Fvle&1sdc)

Pn Tg Nur Yuhaniz Tengku Ali

Pn Noor Farhana Mohd Salleh

Pn Siti Zubaidah Mohamad

 

BERBASIKAL

En Mohd Khairy bin Jailani  (K)

Cik Suraya bt Abu Bakar(PK)

Pn Siti Zanita Abdul Hijah

Cik Farahdiana bt Mohd Oyub (Fvle&1sdc)

Pn Indah Jumaimah bt Mahat

 

PETANQUE

En Afinde Othman (K)

Pn Latipah Lamat (PK)

Pn Norinawati Ismail

Pn Siti Sarah bt Mohd Noor (Fvle&1sdc)

Pn Farahdillah bt Zanal@Zainal

Pn Zairina bt Zulkifli Chandra

 

HOKI

 

En Mohd Shafiro bin Ya (K)

Pn Rozarita Bt Jamari(PK)

Cik Umma  N.Krishnan (Fvle&1sdc)

Pn Nurrul Hidayah bt Ismail

Pn Maspupah Sanugi

Pn Nur Athiran bt Mohd Subri

 

BOLA JARING

Pn ‘Aainaa Hanisah bt Hamim(K)

Pn Maisarah bt Mohd Nor (PK)

Pn Rahayu Md Husain (Fvle1sdc)

Pn Zuriana bt Mohd. Razif

Cik Sia Mee Kee

Pn Noorhana bt Karim

Pn Che Sarehan Siryani Che Othman

 

KELAB SUKAN PENDIDIKAN

KHAS

En Zulkefli bin Mamat (K)

Tn. Hj Azhar B. Ithnin (PK)

Pn Siti Nor Hawa bt Othman(Fvle) Pn Nor Nabiha bt Sujak

 

BADMINTON

Cik Tai Geok Ping (K)

Pn Nurul Najwa Hassan (PK)

Pn Phua Yet Chee (Fvle&1sdc)

En Mohd Zaide Ibrahim

En Khoo See Ghee

Pn Vickneswary a/p Bathumalai

Pn Rohana bt Bujang

 

BOLING

Pn Jamilah bt Ripin(K)

En Ariffin Sirat (PK)

Pn Haslinda Abd Hamid (Fvle&1sdc)

Pn Noryuzita bt Zainal

Pn Nur Shafiqa bt Shafee

Pn Ng Choo Lian

 

OLAHRAGA

En Mohd Hamizan bin Hamdan(K)

Cik Noor Alina bt Halil (PK)

Pn Intan Diana bt Rahim(FVle&1sdc)

Pn Muhaini Muhamad Torsiman 

En Mohd Shah bin Md Noh

En Eddy Sharin bin Abd Majid

Cik Dorcus Lee Fei Yuin

Pn Nur Farahin bt Arif

 

 

FUTSAL/

BOLA SEPAK

En Mohd Hafiz bin Kamaruddin (K)

En Mohd Shukri bin Ismail (PK)

En Azham bin Aziz (Fvle&1sdc)

En Mohd. Safian bin Haji Pathil

 

CATUR

Pn Mass Anim Fadzallah Mahat  (K)

Pn Nur Asy-Shuhada M. Abdah (PK)

Pn Azira bt Jamaludin (Fvle&1sdc)

Pn New Jen Min

Cik Rosmawati Mohd Dun

Pn Lau Ling Chia

 

 

SEPAK TAKRAW

 

 

En Fadzluddin bin Fadzil (K)

En Mohd. Hapip Othman (PK)

Pn Siti Zarina Lahuri (Fvle&1sdc)

En Mohd Juahir b. Md Jali

 

 

SOFBOL

En Muzafar bin Seman (K)

Pn Norashikin bt Mahmood(PK)

Pn Junaidah Mohd Taib

Pn Hazlina bt Jalil (Fvle&1sdc)

Pn Shazrina bt Samin

Pn Zarina bt Abdullah

 

 

 

 

 


RUMAH SUKAN


GANGGANEGARA

(MERAH)

LANGKASUKA

(BIRU)

INDERAPURA

(KUNING)

TEMASIK

(HIJAU)

Penasihat:

Pn Sanisah bt Rahiman

 Sesi Pagi

Pn Vickneswary  Bathumalai (K)

En Afinde Othman (PK1)

Cik Umma a/p N Krishnan

(Fvle&1sdc)

En Mohd Hafiz  Kamarudin

En Muzafar bin Seman

Pn Maspupah Sanugi

Pn Siti Sarah bt Mohd  Noor

Pn Noorhana bt Karim

Pn  Zuriana bt Mohd Razif

Pn Nurul Najwa bt Hassan

Pn Zairina bt Zulkiflee  Chandra

Pn Zarina bt Abdullah

Pn Indah Juma’imah  Mahat

Pn Suhana bt Adnan

En Sahrom Mohd Amin

En Mohd Hatta b. Mahfar

Pn Nor’aidah bt Abu

Pn Liew Hwee Lie

Pn Khoo Tse Ming

Pn Hjh Kamariah bt Othman

 

Sesi Petang

Pn Noryuzita bt Zainal (PK2)

En Mohd Hapip Othman

En Eddy Sharin Abd. Majid

Pn Maisarah bt Mohamed

Pn Zuraita Kahar

Pn Norlaila bt Othman

Pn Intan Diana bt Rahim

Pn Nur Shafiqa bt Shafee

Penasihat:

Pn Norhasikin Mairaj

Sesi Pagi

En Md Shah bin Md Noh(K)

En M. Fauzi bin Senin(PK1)

Pn New Jen Min

Pn Mass Anim Fadzallah Mahat

(Fvle&1sdc)

Tn. Hj Azhar Ithnin

En Mohd Khairy bin Jailani

En Mohd Fadzluddin  Fadzil

Pn Nur Athirah bt Subri

Pn Rahayu Md. Husain

Pn Rohana Bujang

Pn Zahariah Mohd Nasohah

Pn Hazlina Abd Jalil

Pn Siti Zanita bt Abdul Hijah

Pn Yeoh Wan Choo

Pn Nor Nabiha Sujak

Pn Siti Nor Hawa  Othman

En Teh Meng Han

Pn Yeap Shew Lai

En Zainee Khamis

Pn Yee Lee Ming

 

Sesi Petang

En M. Hamizan Hamdan (PK2)

En Ariffin Sirat

Pn Junaidah Md Taib

Cik Tai Geok Ping

Pn Shazrina bt Samin

Pn Nur Farahin bt Arif

Pn Nur Asy-Shuhada M. Abdah

 

 

Penasihat:

 Pn Raiha bt  Yasin

Sesi Pagi

Pn Nor Farhana bt Salleh (K)

Pn Norinawati bt Ismail

 (PK1)

Pn Lau Ling Chia (Fvle&1sdc)

En Azham bin Aziz

En Mohd Shafiro  Ya Cik Nor Alina bt Halil

Pn Jamilah Ripin

Pn Normawati Md Noh

Pn Nurrul Hidayah  Ismail

Pn ‘Aainaa Hanisah Hamim

Pn Muhaini  M. Torsiman

En Sulaiman b Md Nor

En Abu Hanif Bin Yahya

En Sarpan bin Hj Athan

En Choo Loy Yeow

Pn Nik Azizon Nik Wan Kadir

Pn Rozalinda Md Zin

Pn Fareha Hj Suhud

Pn Rozairina  Zainal Abidin

 

Sesi Petang

Pn Norashikin Mahmod

(PK2)

En Mohd Shukri bin Ismail

En Khoo See Ghee

Pn Azira bt Jamaludin

Pn Nur Aliyah Abdullah

Cik Suraya Abu Bakar

Cik Dorcus Lee Fei Yuin

Pn Latipah Lamat

 

Penasihat:

 Pn Azlin bt Mokhtar

Sesi Pagi

Pn Siti. Zubaidah Mohamad (K)

En Noor Azri bin Esa (PK1)

Pn Siti Zarina Lahuri

(Fvle&1sdc)

Pn Che Sarehan Siryani Che Othman

Pn Tg Nur Yuhaniz Tg Ali

Pn Nurul Hasanah Barkhia

Cik Farahdiana Mohd Oyub

Cik Rosmawati Mohd Dun

Pn Ng Choo Lian

Pn Hjh Haslinda Abd Hamid

Pn ’Ayunni Jasni

En Mohd Wahid  Naim

En Kamarudin Bahari

En Fahmi Mohd Yusof

Pn Khoo Fang Rou

Pn Noor ‘Ashikin  Selamat

Pn Leilisureanti bt Arep

Tn. Hj Ridzuan b Yahia

 

 

Sesi Petang

Cik Sia Mee Kee (PK2)

En Mohd Zaide  Ibrahim

En Mohd Safian Haji Pathil

En Mohd Juahir Jali

Pn Rozarita Bt Jamari

Pn Farahdilah bt Zainal

Pn Usya Murni bt Ayob

Pn Phua Yet Chee

 

 

line.gif (4535 bytes)
 
© 1998-2017 Sekolah Menengah Kebangsaan Dato' Sri Amar Diraja Muar, Johor, Malaysia.
Untuk sebarang pertanyaan, sila hubungi kami di jea5022@sedar.edu.my